Logotyp

Karol Dzidła

Gabinet Dentystyczny

Czym charakteryzują się nasz gabinet?

 

Jako nowoczesny, w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny, jesteśmy nie tylko zwykłym miejscem odpowiadającym za stan uzębienia, ale przede wszystkim ludźmi z doświadczeniem, którzy do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, maksymalizując komfort pacjenta podczas każdego z wykonywanych zabiegów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego my?

 

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz pewność, że każdy z zabiegów zostanie przeprowadzony przez specjalistę w swoim fachu. Nie odeślemy Cię do kogoś innego z powodu zbyt poważnego problemu dentystycznego. Nie będziesz musiał biegać w poszukiwaniu RTG. Wszystko przeprowadzimy na miejscu, uzgadniając indywidualny program leczenia z uwzględnieniem kosztów jeszcze przed jego rozpoczęciem.

 

 

Co oferujemy?

 

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Od diagnozy, przez badania z wykorzystaniem tomografii komputerowej, aż po użycie nowoczesnych mikroskopów stomatologicznych i innych zaawansowanych narzędzi przydatnych m.in. w implantologii. 
Przychodząc do gabinetu masz pewność, że lekarz zbierze solidny wywiad i dobierze formę leczenia zgodną z Twoimi preferencjami. Zajmiemy się Twoimi zębami od A do Z.

Nie bój się więcej!

 

  • Wieloletnie doświadczenie i mnogość przypadków, z jakimi mieliśmy przyjemność pracować, pozwoliło wypracować nam odpowiednie podejście zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych, które nie mają najlepszych wspomnień związanych z gabinetem stomatologicznym.

 

  • Nowoczesny sprzęt oraz pełni empatii lekarze są gwarancją, że każde z podjętych przez nas działań będzie przeprowadzone w sposób jak najmniej uciążliwy dla pacjenta.

 

  • Skorzystaj z profesjonalnej opieki, gdzie na pierwszym miejscu będzie Twoja wygoda!

© 2014 Copyright