Logotyp

Karol Dzidła

Gabinet Dentystyczny

Wyposażenie Gabinetu

 

 

  • Sterowanie fotelem, jego ułożenie i dopasowanie do danego zabiegu zapewnia nie tylko wygodę, ale przede wszystkim odpowiednie ustawienie badanego, dzięki czemu minimalizujemy wszelkie nieprzyjemności związane z zabiegiem.

 

  • Dzięki wyposażonej w tomograf komputerowy, z uwzględnieniem technologii 3D pracowni diagnostycznej, jesteśmy w stanie przeprowadzić wszystkie konieczne badania na miejscu. Nowe urządzenia minimalizują ilość promieniowania docierającego do naszych pacjentów, co jest szczególnie istotne przy konieczności wykonywania wielokrotnego prześwietlenia.

 

  • Po postawieniu diagnozy, nie musisz martwić się o dokładność wykonania zabiegu, niezależnie od jego komplikacji. Gabinet został wyposażony w mikroskopy stomatologiczne, nóż piezoelektryczny, fizjodyspenser, a także inne, pozwalające na prowadzenie skomplikowanych działań z zakresu endodoncji, mikrochirurgii, periodontologii, implantologii, a także stomatologii estetycznej.

 

  • Nabyty przez nas Vector paro pozwala na dokładne i profesjonalne zabiegi higieniczne uzębienia.

 

  • Wykorzystywany jest także w przypadkach, gdzie ultradźwięki mogą zostać wykorzystane do bezinwazyjnych zabiegów, które w innych gabinetach prowadzone są przy pomocy tradycyjnych metod. 

 

  • Szerokie wyposażenie sprawia, że nie będziesz musiał ruszać się poza mury naszego budynku. Dodatkowo, zapomnisz o niewygodzie i przestarzałym sprzęcie. Z pomocą technologii, dołożymy wszelkich starań by wizyta w gabinecie stomatologicznym już nigdy więcej nie była traumatycznym przeżyciem.

© 2014 Copyright